Eylül 19, 2021

HaberlerFena.Com

Haberler – En Son Haber – En Yeni Haber – Son Dk Haber

Aziz Yıldırım basın toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Aziz Yıldırım basın toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Aziz Yıldırım basın toplantısı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Fenerbahçe’de uzun dönem görev aldıktan sonra Ali Koç’un başkan seçilmesiyle birlikte görevi sonlanan Aziz Yıldırım’ın önümüzdeki günlerde gerçekleşecek başkanlık seçimine yönelik değerlendirmelerde bulunması bekleniyor. Yarı olaylı bir ayrılık dönemi yaşayan Yıldırım’ın seçimi kaybetmesinin ardından söylediği sözler uzun süre sosyal medyanın gündeminden düşmemişti. Peki, Yıldırım’ın gerçekleştireceği basın açıklaması ne zaman olacak?

AZİZ YILDIRIM BASIN TOPLANTISI NE ZAMAN, SAAT KAÇTA HANGİ KANALDA?

Yıldırım açıklamasında “24 Haziran Perşembe günü saat 11.30’da Çırağan Sarayı’nda, hepimizin ortak sevdası olan Fenerbahçe’nin dünü, bugünü ve yarını üzerine konuşacağımız bir basın toplantısı yapıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Buna göre Yıldırım bugün saat 11:30’da açıklama yapacak. Açıklamanın canlı yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz bilinmezken Spor kanallarının açıklamaya yer vermesi bekleniyor.

Fenerbahçe Kulübü, olağan seçimli genel kurulunun çoğunluğa bakılmaksızın 25-26 Haziran tarihlerinde yapılacağını bildirmişti.

Başkan adayları olarak Ali Koç ve Eyüp Yeşilyurt’un yarışta olacağı duyurulmuştu. Yıldırım’ın bugün yapacağı açıklamada seçime yönelik değerlendirmelerde bulunması bekleniyor.