Eylül 27, 2021

HaberlerFena.Com

Haberler – En Son Haber – En Yeni Haber – Son Dk Haber

Son dakika haberi... Vaka sayısı ve can kaybı kaç oldu? 7 Mayıs 2021 koronavirüs tablosu

Son dakika haberi... Vaka sayısı ve can kaybı kaç oldu? 7 Mayıs 2021 koronavirüs tablosu

Beats Studio Buds satışa sunuldu! İşte fiyatı

Teknoloji gündemini az çok yakından takip edenlerin de bildiği üzere Apple bir süre önce Beats’i satın almıştı. Genel düşünce Apple’ın bu markayı isim olarak kullanmayacağı yönündeydi fakat, Beats hala sektörün en önemli isimlerinden biri.

Eskisi kadar olmasa da Beats ürünlerinin yelpazesi de genişlemeye devam ediyor. Son çıkan Beats ürünü ise Studio Buds oldu.
Apple imzası taşıyan Beats Studio Buds genel anlamda şık bir tasarıma sahip. Samsung’un Buds serisini andıran kulaklıkta, gövde kısmı yer almıyor. Yani kulaklığın yeni nesil AirPods modellerine benzeyen bir tasarımı olduğunu söyleyebiliriz.

Malum son raporlarda AirPods modellerinde de gövde kısmının yer almayacağı belirtilmişti. Gövde kısmından mahrum olmasına karşında 8 saatlik pil ömrü sunan kulaklıkta IPX4 sertifikası da bulunuyor.

En etkileyici yanı ise ANC ve transparan mod desteği sunuyor olması. Malum Apple imzalı her kulaklıkta bu özellikler bulunmuyor.

Beats’in bu kulaklığı için belirlenen etiket fiyatı ise 150 dolar. Bu fiyatın mevcut AirPods modellerine nazaran daha uygun olduğunu söyleyebiliriz. Eğer bu kulaklık Beats yerine Apple logosu taşısaydı muhtemelen etiketi de 50 dolar daha pahalı olurdu. En azından bizim görüşümüz bu yönde.