Ekim 28, 2021

HaberlerFena.Com

Haberler – En Son Haber – En Yeni Haber – Son Dk Haber

Erdoğan - Biden görüşmesi ne zaman, saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Liderler Zirvesi’nde

Erdoğan - Biden görüşmesi ne zaman, saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Liderler Zirvesi’nde

Erdoğan – Biden görüşmesi ne zaman, saat kaçta? Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Liderler Zirvesi’nde

NATO Liderler Zirvesi bugün gerçekleşiyor. Belçika’nın başkenti Brüksel’de yapılacak zirvede Cumhurbaşkanı Erdoğan da beraberindeki heyetle önemli mesajlar verecek. Toplantı sonrasında gözler Erdoğan – Biden görüşmesinde olacak.

ERDOĞAN – BİDEN GÖRÜŞMESİ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Bölgeden son gelişmeleri aktaran CNN TÜRK ekibinden Büşra Arslantaş’ın verdiği bilgiler şöyle: NATO’nun çalışma oturumu Türkiye saati ile 17:00’ye kadar devam edecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan Cuma günü yaptığı açıklamada ABD Başkanı Biden ile en son görüşeceğini ve sonrasında bir açıklama yapacağını belirtmişti. Dolayısıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Azerbaycan’a geçmeden önce bir açıklama yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan dün akşam saatlerinde geldi Brüksel’e, kaldığı otelin önünde Türk vatandaşları karşıladı kendisini hemen sonrasında da hiç beklemeden ikili görüşmelerine başladı. İlk görüşmesini Macaristan Başbakanı ile gerçekleştirdi görüşmesini hemen ardından Letonya ve Litvanyalı mevkidaşlarıyla bir araya geldi. Bugün de yine ilerleyen saatlerde NATO karargahına gelecek ve ilk görüşmesini de burada Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile yapması bekleniyor.

Erdoğan-Biden, Erdoğan-Macron zirveleri! Masada hangi başlıklar var?