Eylül 19, 2021

HaberlerFena.Com

Haberler – En Son Haber – En Yeni Haber – Son Dk Haber

Son dakika haberi... Vaka sayısı ve can kaybı kaç oldu? 7 Mayıs 2021 koronavirüs tablosu

Son dakika haberi... Vaka sayısı ve can kaybı kaç oldu? 7 Mayıs 2021 koronavirüs tablosu

 Razer Project Hazel için tarih verdi

Razer, Project Hazel’in özelliklerini hayranlardan aldığı geri bildirimlere göre güncelledi. Çift değiştirilebilir N95 filtrelere ve şeffaf tasarıma ek olarak Razer RGB, az ışıklı ortamlarda kullanıcının yüzünü göstermek için iç aydınlatma ekledi. Maskenin şeffaf ucu artık buğu önleyici bir kaplamaya sahip olacak, bu nedenle nefes görünümü engellemeyecektir. Aşağıdaki sunumda sunumda yer alan en son görüntüler, piyasaya sürüldüğünde nihai ürünü yansıtmayabilir.

Razer GHB maskeyi herkesin sanal olarak denemesini sağlayan bir Instagram filtresi de oluşturdu. Hayranları filtreyi denemeye ve maskeleri gönderme zamanı geldiğinde gelecekteki eşantiyonlar için @Razer’ı etiketlemeye teşvik ediyor. Filtreyi bulmak için Razer’ın Instagram sayfasına gidin ve Efektler sekmesine göz atın.

Razer, Hazel Projesi için yüksek talep bekliyor ve maskeyi çok hızlı tükenecek olan sınırlı miktarda “droplar” ile satacak. Razer, ilk sürümü bu yılın 4. çeyreğinin başlarında yapmayı umuyor. İlgilenen alıcılar, ilk indirim ile ön kayıt yaptırmak için Razer’ın kayıt sayfasına gidebilirler. Droplar yalnızca Razer’ın web sitesinde gerçekleşecek. Razer, Project Hazel için henüz herhangi bir fiyatlandırma bilgisi sunmadı.