Eylül 27, 2021

HaberlerFena.Com

Haberler – En Son Haber – En Yeni Haber – Son Dk Haber

Realme Watch 2 meraklısıyla buluşuyor

Realme Watch 2 meraklısıyla buluşuyor

Realme Watch 2 meraklısıyla buluşuyor

Realme Watch 2 Pro, ilk olarak bu ayın başlarında Malezya’da duyurulmuştu, ancak şirket Watch 2’yi ilk kez sergiliyor. İki akıllı saat, geçen yıl piyasaya sürülen Realme Watch’ın yerini alıyor. Yalnızca ekran boyutu ve pil boyutu ve diğer birkaç özellik bakımından birbirlerinden ayrılıyorlar.

Watch 2 Pro, 320 x 385 piksel çözünürlüğe sahip daha büyük 1,75 inç ekrana sahip. Watch 2, 320 x 320 piksel çözünürlüğe sahip 1,4 inç ekrana sahip olduğundan daha küçük, kompakt bir akıllı saat tercih eden kullanıcılar için tasarlanmış. İki ekran aynı 600 nit tepe parlaklığını verir. Bununla birlikte, Watch 2 Pro, daha yüksek çözünürlüğe ve ekran boyutuna rağmen tek bir şarjla 14 güne kadar dayanabilen daha büyük 390mAh pil kapasitesine sahip. Watch 2 ise 12 gün bekleme süresine sahip.

Ek olarak, Watch 2 Pro çift uydu sistemi ile birlikte geliyor – GPS+glonass, ancak Watch 2’de GPS desteğine yer verilmemiş. Her iki model de IP68 su sınıfına sahip. Ayrıca optik kalp atış hızı sensörü ve kan oksijen izleme gibi diğer akıllı saat özelliklerine de sahip olunuyor.

Saat ayrıca bir kalp atış hızı izleyicisi, uyku döngüsü izleyicisi, adımlar, kalori ve kat edilen mesafe ve diğer izleme özellikleriyle birlikte gelecek. Watch 2 serisi ayrıca açık havada koşu, yürüyüş, futbol, basketbol, badminton, ip atlama ve diğerleri dahil olmak üzere 90’a kadar Spor modu ile birlikte geliyor.

Fiyatlandırma ve bulunabilirlik ile ilgili olarak, Watch 2 54,99 Euro (~67 $) fiyatla satışa sunulacak, Watch 2 Pro ise 74,99 Euro (~91 $) fiyatla satışa sunulacak. Akıllı saatler 16 Haziran’dan itibaren satışa sunulacak ve Realme.com ve Amazon’da satılacak. Watch 2 Pro, Uzay grisi ve Metalik Gümüş olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulurken, Watch 2 yalnızca Uzay grisi rengiyle satışa sunulacak.