Ağustos 1, 2021

HaberlerFena.Com

Haberler – En Son Haber – En Yeni Haber – Son Dk Haber

Samsung Galaxy F22 Temmuz’un ilk haftasında tanıtılacak

Samsung Galaxy F22 Temmuz’un ilk haftasında tanıtılacak

Samsung Galaxy F22 Temmuz’un ilk haftasında tanıtılacak

Samsung Galaxy F22 resmi olarak 6 Temmuz’da geliyor. Bu onay, Samsung’un  Hindistan şubesinden geldi. Şirket resmi web sitesinde Galaxy F22’nin tanıtım sayfasını kurdu. Böylece telefonun tasarımı ve özellikleri şirket tarafından açıklanmış oldu

Samsung Galaxy F22, 6.4″ 90Hz Super AMOLED HD+ çözünürlüklü ekran etrafında inşa edilmiş, arka panelinde 48MP dörtlü kamera bulunuyor ve 6.000 mAh pil içeriyor. Akıllı telefon siyah renkte gelecek, ancak muhtemelen başka renk seçenekleri de eklenecek.

Samsung, Galaxy F22’nin geri kalan özelliklerini doğrulamamış olsa da, akıllı telefonun daha büyük bir pil ile yeniden markalanmış bir Galaxy A22 olması bekleniyor. Buna göre cihaz bir Helio G80 SoC, yana monte parmak izi okuyucu ve 15W ile gelecek diyebiliriz. Cihazın ekranının merkezindeki su damlası çentiği 13 MP selfie kamerasına ev sahipliği yapacak.

Ayrıca arkadaki 48 MP birincil kameraya 8 MP ultra geniş, 2 MP makro ve 2 MP derinlik birimleri eşlik edecek. 6 Temmuz’daki resmi lansmanda fiyat ve diğer renk seçenekleri gibi ayrıntıların da açıklanması bekleniyor.