Ekim 20, 2021

HaberlerFena.Com

Haberler – En Son Haber – En Yeni Haber – Son Dk Haber

Seksenler yeni sezon oyuncuları kimler? Seksenler hangi gün?

Seksenler yeni sezon oyuncuları kimler? Seksenler hangi gün?

Seksenler yeni sezon oyuncuları kimler? Seksenler hangi gün?

Seksenler dizisi kaldığı yerden devam ediyor. TRT1’in fenomen dizisi Seksenler dizisi yeni oyuncuları ile yaz sezonunda da ekranlarda olacak. Seksenli yıllarda İstanbul’un küçük bir mahallesinde yaşayan insanların hikâyesini anlatan Seksenler, her sahnesiyle tam bir dönem dizisi… Hem nostaljik, hem enerjik, hem de çok komik…

SEKSENLER HANGİ GÜN?

TRT1’in sevilen dizisi yeni sezon bölümleri ile perşembe akşamı izleyenlerle olacak. İlk bölümü ile 24 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelen dizisinin oyuncu kadrosu merak ediliyor.

SEKSENLER YENİ SEZON OYUNCULARI 

TRT1’in fenomen dizisi Seksenler dizisinin oyuncuları arasına Reha Özcan’da dahil oldu. Sevilen dizi yeni bölümleri ile ekrana gelecek. Çağatay karakteri de dizi takipçileri ile olacak.

Özlem Türkad – Rukiye

Reha Özcan – Metin

İlker Ayrık – Çağatay

Zeynep Demirel – Amelie

Şoray Uzun – Ahmet

Ayşe Tolga – Gülden

Onur Dilber – Rıza

Berat Yenilmez – Sami

Begüm Öner – Elvan

Ceyhun Fersoy – Şahin

Necmi Yapıcı – Mesut

Faruk Sofuoğlu – Bahtiyar

Ali Konuk – Bekir

Erdem Baş – Aret

Hakan Bulut – Ali

Deniz Oral – Hilmi

Eray Yasin Işık – Nevzat

Baran Karaoğlan – Tuncer

Zeki Yılmaz – Levent

Bektaş Erdoğan – Semih

60d57092214ed80160738e18ZEYNEP SEVER DEMİREL-AMELİE

“2009 Miss Belçika güzeli” olan Zeynep Demirel, Seksenler ailesine Çağatay’ın Belçikalı eşi “Amelie” olarak katılıyor. Çağatay karakterini canlandıran İlker Ayrık, hikâye gereği uzun zaman önce Belçika’ya gitmişti. Dizide bir süredir Belçika’da olan Çağatay bu sezon sürpriz bir şekilde mahalleye geri dönüyor. İlker Ayrık’ın Seksenler’e geri dönmesiyle beraber, dizide yepyeni, çok eğlenceli bir hikâye de başlıyor. Belçika’da herkesten gizli evlenen Çağatay, Belçikalı eşi Amelie (Zeynep Demirel) ile beraber Rukiye’nin karşısına çıkıyor.

Fenerbahçe ‘nin eski kalecisi Volkan Demirel’in eşi olan Zeynep Kübra Sever Demirel, 9 Temmuz 1989 yılında İstanbul’da doğdu. Belçika’da 2009 yılında katıldığı Miss Universal yarışmasında 15. olan Zeynep Demirel, mankenliğin yanı sıra kısa süreli oyunculuk da yaptı. 2010 yılında Fenerbahçeli file bekçisi Volkan Demirel ile evlenen Zeynep Demirel’in bu evliliğinden Yade ve Yeda isimlerinde iki çocukları var. 1.78 boyundaki ünlü güzel, 55 kilo.

60d570a6214ed80160738e1aREHA ÖZCAN-METİN HOCA

Reha Özcan da Seksenler kadrosuna edebiyat öğretmeni olarak katılıyor. Ayrıca diziye mahallenin lisesi ve oradaki öğrenciler de dahil oluyor.

5 Temmuz 1965 Bingöl doğumlu Reha Özcan 55 yaşındadır. Orta eğitimini Kartal Anadolu Lisesi’nde tamamlamış ardından Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’ni kazanmış ve bitirmiştir. Reha Özcan, Yeşim Özcan ile evlidir. Reha Özcan Türk dizi, tiyatro oyuncudur. Oyunculuk kariyeri boyunca birçok tiyatroda ve filmde rol almıştır. Öte yandan, 4 ödül sahibidir. 1987 de Trabzon Devlet Tiyatrosu ile profesyonel tiyatro hayatına adım atmıştır. 1990-91 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na atanmıştır. 1992-93 sezonunda ise Antalya’ya taşınmış ve oyunculuk mesleğini hayatına Antalya Devlet Tiyatrosu’nda sürdürmüştür. Reha Özcan, Akdeniz Üniversitesi’nin Tiyatro Kulübü’nde yönetmenlik görevini üstlenmiştir ve kulübü yönetmen olarak çalıştırmıştır. Öte yandan Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nda yönetmenlik yapmıştır.2010-2011 sezonunda, Bedensiz Kadın oyunu ile tekrar İstanbul Devlet Tiyatrosu’na tayin olmuştur. Bahtı Kara filminde rol almış ve bu film ile birçok ödülü almaya hak kazanmıştır. Reha Özcan, oyuncu Serhat Özcan’ın kardeşidir. 2016’da Devlet Tiyatroları’ndan emekli olmuştur.

60d570bd214ed80160738e1cİLKER AYRIK-ÇAĞATAY

Seksenler dizisinde “Çağatay” karakterini canlandıran başarılı oyuncu İlker Ayrık diziye geri dönüyor.

16 Ekim 1979 tarihinde Balıkesir’de dünyaya gelen İlker Ayrık, Arnavut kökenli bir aileden gelmektedir. Balıkesir Lisesi’nde eğitim hayatına devam ederken Endüstri Mühendisi olmak isteyen Ayrık, lise üçüncü sınıfta fikir değiştirerek tiyatroyla ilgilenmeye başlamıştır. 1997 yılında tiyatrocu olmak için İstanbul’a giden İlker Ayrık, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde bir süre eğitim aldıktan sonra Devlet Konservatuvarı sınavlarına girmiş ancak başarılı olamamıştır. Birçok ünlü ismi yetiştiren Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim hayatına devam eden Ayrık, burada aldığı eğitimden sonrası, 2005 yılında tiyatrocu arkadaşı Aykut Taşkın ile birlikte “Pervasız Tiyatro” adlı bir tiyatro kurmuştur. Bir dönem Kent Oyuncuları’na da katılan Ayrık, burada 2007-2009 sezonunda “Cimri” adlı oyunu sergilemiştir.