Ekim 20, 2021

HaberlerFena.Com

Haberler – En Son Haber – En Yeni Haber – Son Dk Haber

Son dakika haberi... Vaka sayısı ve can kaybı kaç oldu? 7 Mayıs 2021 koronavirüs tablosu

Son dakika haberi... Vaka sayısı ve can kaybı kaç oldu? 7 Mayıs 2021 koronavirüs tablosu

Survivor eleme adayı kim oldu? Dün akşam Survivor’da bireysel dokunulmazlığı kim kazandı?

Survivor’da finale doğru yaklaştıkça elemeler de hız kazanmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde peş peşe 3 eleme yaşanmış ve önce Steven ardından da Batuhan adaya veda eden isimler olmuştu. Son veda konseyinde ise potadan çıkamayan yarışmacı Dora olarak duyurulmuştu.

Böylelikle sadece 5 yarışmacının kaldığı Survivor’da Ayşe, Poyraz, Aleyna, İsmail ve Berkay ilk yarı final biletini alabilmek için yarıştılar. Performans oyununda kazanan İsmail Balaban olurken yarışmacı yarı final koltuğunu garantiledi.

SURVİVOR ELEME ADAYI KİM OLDU, BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dün akşam ekranda olan son bölümde ise adadaki son 3 bireysel dokunulmazlıktan bir tanesi oynandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı Aleyna oldu.

Aleyna’nın İsmail yarı finali garantilediği için söyleyebileceği 3 isim vardı. Bu durumu dile getiren ve herkesin şampiyon olmayı hak ettiğini belirten Aleyna Batuhan, Ayşe ve Berkay üçlüsünden Ayşe’yi tercih etti.

Böylelikle bu haftanın ilk eleme adayı Ayşe oldu. Ayşe’nin karşısına 2 rakip daha çıkacak ve üçlü potadan çıkamayan son yarışmacı hayallerine veda edecek. Yeni eleme ile birlikte de yarı final için dört yarışmacı belirlenmiş olacak.